Wczytuję dane...
WYSYŁKI Z NIEMIEC , WYSYŁKI DO NIEMIEC

Nie bierzemy odpowiedzialności za paczki od sprzedawcy Ikauf66 z Ebay - więcej info pod telefonem

Proszę przeczytać wszystkie punkty regulaminu :

1.) Udostępniamy adres Niemiecki do zamówień ze sklepów online jak również innych podmiotów z Niemiec jak i prywatnych osób , którzy nie oferują wysyłki bezpośrednio do Polski lub jest droga  :

RWonline ....................... ( w miejsce kropek Państwa imię i nazwisko )

Heilige-Grab Str. 27

02828 Görlitz   

telefon nie ma znaczenia bo kurierzy niemieccy nigdy nie dzwonią

(na indywidualną telefoniczną prośbę podam swój )

2.) Możecie Państwo najpierw zamówić towar z Niemiec a następnie ( po udanym zakupie ) u nas usługę - ( unikamy niepotrzebnych zwrotów )

  Ważne żeby w adresie była nazwa naszej firmy Rwonline ( nie ma znaczenia czy przed nazwiskiem , czy po )

  Po dostarczeniu paczki na nasz Niemiecki adres - staramy się nadać ją w Polsce do 2 dni roboczych. Przeważnie nadajemy na drugi dzień po dostarczeniu.

Paczki z zamówieniami łączymy poprzez imię i nazwisko.

3.) Przyjdą do Państwa 2 maile - po wykupieniu usługi i następny po nadaniu paczki Polskim kurierem z nr. paczki. Wpłaty system sprawdza nam automatycznie przed wysyłką z Polski - zewnętrznym programem do wysyłek i dlatego nie ma dodatkowego maila z informacją o wpłacie.

4.) Opłatę pobieramy od każdej paczki która do nas przychodzi. Można skonsolidować wysyłkę kilku paczek wykupując do każdej dodatkowej paczki usługę za 15zł . Warunkiem jest , żeby wszystkie skonsolidowane paczki zmieściły się po połączeniu w jednej głównej wykupionej usłudze.

5.) Kontakt w ważnych sprawach tel. 504905730 , Whatsapp , Massenger  ( proszę nie pytać czy Państwa paczka przyszła w Niemczech - bo od tego macie nr. śledzenia ) Jeżeli w ciągu 3 dni od odebrania paczki nie będzie nadana w Polsce - wtedy proszę pisać przez komunikatory lub SMS - będziemy sprawdzać i wyjaśniać.

6.) Wykupiona usługa ważna jest 3 miesiące

7.) Magazynujemy nieodebrany towar maksymalnie do 6 miesięcy 

8) Więcej informacji (zamawianie , wpisywanie danych , gwarancja ) po kliknięciu w jedną z usług wysyłek Niemcy - Polska

Posiadamy magazyny w Niemczech i Polsce , tel. 504905730  ,

Przy stałej współpracy , ceny do negocjacji .

Posiadamy magazyny w Niemczech i Polsce , tel. 504905730

Bez rejestracji udostępniamy adres Niemiecki do zamówień ze sklepów online , Ebay , Amazon , jak również innych podmiotów z Niemiec , którzy nie oferują wysyłki bezpośrednio do Polski lub jest droga  :

RWonline .......................

Heilige-Grab Str. 27

02828 Görlitz 

( w miejsce kropek Państwa imię i nazwisko )

Więcej informacji (zamawianie , wpisywanie danych , gwarancja ) po kliknięciu w jedną z usług wysyłek Niemcy - Polska

WYSYŁKI Z NIEMIEC ( NIEMIECKI ADRES )  , MOŻECIE PAŃSTWO ZAMAWIAĆ TOWARY Z NIEMIEC KTÓRE PRZEWAŻNIE MAJĄ DARMOWĄ WYSYŁKĘ NA TERENIE NIEMIEC NA NASZ NIEMIECKI ADRES. PO OTRZYMANIU PACZKI WYSYŁAM JĄ KURIEREM LUB DO PACZKOMATU

WYSYŁKI DO NIEMIEC ( NIEMIECKIMI KURIERAMI GLS , DHL ). PO OTRZYMANIU OD PAŃSTWA PACZKI LUB PACZEK NA NASZ POLSKI ADRES , WYSYŁAMY PACZKI NIEMIECKIM KURIEREM GLS LUB DHL

( mamy magazyny  w Zgorzelcu i w Görlitz )