Wczytuję dane...

WYSYŁKI PACZEK DE-PL , PL-DE

Proszę przeczytać wszystkie punkty regulaminu :

Posiadamy magazyny w Niemczech i Polsce , tel. 504905730 

Nowy adres magazynu w Niemczech . Stary adres ważny był tylko do końca października 2022

1.) Bez rejestracji udostępniamy adres Niemiecki do zamówień ze sklepów online , Ebay , Amazon , jak również innych podmiotów z Niemiec jak i prywatnych osób , którzy nie oferują wysyłki bezpośrednio do Polski lub jest droga  :

RWonline ....................... ( w miejsce kropek Państwa imię i nazwisko )

Heilige-Grab Str. 27

02828 Görlitz   

telefon nie ma znaczenia bo kurierzy niemieccy nigdy nie dzwonią (na indywidualną prośbę podam swój )

2.) Możecie Państwo najpierw zamówić towar z Niemiec a następnie ( po udanym zakupie ) u nas usługę - ( unikamy niepotrzebnych zwrotów )

3.) Opłatę pobieramy od każdej paczki która do nas przychodzi. Można skonsolidować wysyłkę kilku paczek wykupując do każdej dodatkowej paczki usługę za 15zł . Warunkiem jest , żeby wszystkie skonsolidowane paczki zmieściły się po połączeniu w jednej głównej wykupionej usłudze.

4.) Przyjdą do Państwa 2 maile - po wykupieniu usługi i następny po nadaniu paczki Polskim kurierem z nr. paczki. Wpłaty system sprawdza nam automatycznie przed wysyłką z Polski - zewnętrznym programem do wysyłek i dlatego nie ma dodatkowego maila z informacją o wpłacie.

5.) Kontakt w ważnych sprawach tel. 504905730 , Whatsapp , Massenger  ( proszę nie pytać czy Państwa paczka przyszła w Niemczech - bo od tego macie nr. śledzenia ) Jeżeli w ciągu 3 dni od odebrania paczki nie będzie nadana w Polsce - wtedy proszę pisać przez komunikatory lub SMS - będziemy sprawdzać i wyjaśniać.

6.) Więcej informacji (zamawianie , wpisywanie danych , gwarancja ) po kliknięciu w jedną z usług wysyłek Niemcy - Polska

wysyłka z niemiec , wysyłka paczek z niemiec , najtańsza paczka z niemiec do polski ,wysyłka paczek z niemiec do polski , paczki z niemiec , paczki do niemiec ,najtańsza paczka z niemiec do polski ,  niemiecki adres , adres w niemczech

Sortuj według:
Wyświetl po produktów